Myjnie pistoletów lakierniczych

Myjnia B-Tec to praktyczne urządzenie do każdego warsztatu, przyspieszające nie tylko mycie pistoletów lakierniczych ale również umożliwiające odtłuszczanie części lub akcesoriów, zabrudzonych np. olejami .

Poniżej wybrane myjnie z naszej oferty, przeznaczone zarówno do mycia automatycznego jak i ręcznego (za pomocą pędzla). Myjnie pistoletów lakierniczych to znaczna oszczędność czasu i rozpuszczalnika. Zapewniają zdecydowanie lepszy rezultat niż mycie ręczne.

Myjnia modułowa B-TEC SUMO

Najnowsza generacja uniwersalnych myjni pistoletów lakierniczych z możliwością własnej konfiguracji wyposażenia. Myjnia posiada dwa niezależne systemy mycia automatycznego oraz manualnego z opcją mycia rozpuszczalnikami lub płynem po lakierach wodnych w obiegu zamkniętym. Dodatkowa funkcja ustawiania czasu mycia i przepływu oraz najtrwalsze pompy membranowe Kalrez stawiają myjnię SUMO na najwyższym poziomie.


NOWOŚĆ Myjnia B-TEC Starter-DUO

Praktyczna i wygodna myjnia z myciem aotomatycznym w obiegu zamkniętym i myciem ręcznym pistoletów Airless, Airmix i tradycyjnych. W zestawie obudowana podstawa i wyciąg oparów. Wykonana ze stali kwasoodpornej INOX. Posiada certfikat przeciwwybuchowości ATEX. Myjnia rekomendowana przez SATA i IWATA.

 

 


Myjnia UD – 800

2 pistolety w jednym czasie. Mycie automatyczne, przetryskiwanie czystym rozpuszczalnikiem i samoczyszczenie obiegu, pędzel myjący, dysza świeżego rozpuszczalnika, osuszanie, wyciąg oparów, na podstawie.  Wykonanie INOX.

 

 


Myjnia KOMBI D-800

Wersja rozszerzona z wbudowanym wyłącznikiem zegarowym do sterowania automatycznego czyszczenia pistoletów. Daje możliwość indywidualnego ustawiania funkcji. Wymiary: (szer. x głęb. x wys.) 1200 x 700 x 1820 mm.


Myjnia uniwersalna Starter-01 automatyczna

Podstawowy model do mycia pistoletów lakierniczych zabrudzonych lakierami rozpuszczalnikowymi z opcją mycia po lakierach wodnych. Prostota obsługi, oszczędność rozpuszczalnika, czystość w lakierni i krótki czas mycia to podstawowe zalety używania tego modelu. Myjnia rekomendowana przez producenta pistoletów lakierniczych SATA


Więcej informacji na stronie b-tec.pl

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Katalog-B-TEC-myjnie.pdf Pobierz plik