Wyposażenie lakierni

Destylarki

Destylarki

Odzyskaj do 95% zawartości rozpuszczalnika! Jedynie 5-20% zawartości zużytego rozpuszczalnika to zanieczyszczenia - pozostała część, to pełnowartościowy rozpuszczalnik, który odzyskują destylarki Fidi.

Myjnie pistoletów lakierniczych

Myjnie pistoletów lakierniczych

Myjnia B-Tec to praktyczne urządzenie do każdego warsztatu, przyspieszające nie tylko mycie pistoletów lakierniczych ale również umożliwiające odtłuszczanie części lub akcesoriów, zabrudzonych np. olejami .

Stojaki lakiernicze i warsztatowe

Stojaki lakiernicze i warsztatowe

Niezbędnym elementem wyposażenia lakierni są mocowania i uchwyty trzymające elementy do lakierowania i sprzęt lakierniczy. Zapewniamy wszelkie potrzebne produkty w tym zakresie: stoły lakiernicze, stojaki m.in. obrotowe, do papieru czy uchwytów, wózki, uchwyty, podstawki i wiele innych wspierających prace w lakierniach i warsztatach.

Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni

Promienniki podczerwieni przyspieszają wysychanie zarówno wodorozcieńczalnych jak i rozpuszczalnikowych powłok lakierniczych, jedno- i wieloskładnikowych farb, szpachli czy podkładów - stosowanych w lakiernictwie samochodowym i przemysłowym.

Pistolety lakiernicze SATA

Pistolety lakiernicze SATA

Poręczne i wydajne pistolety lakiernicze SATA służą do oszczędnej aplikacji lakierów, podkładów i wypełniaczy. Oferowane przez nas pistolety lakiernicze oraz pistolety malarskie mogą być wykorzystywane do różnych zastosowań, zapewniając najwyższą jakość lakierowanej powierzchni.

Elektronarzędzia dla stolarzy

Elektronarzędzia dla stolarzy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla branży stolarskiej firmy Festool, m.in. profesjonalne narzędzia w zakresie cięcia, frezowania, szlifowania, strugania, czy odsysania.

Elektronarzędzia dla lakierników

Elektronarzędzia dla lakierników

W swojej ofercie posiadamy profesjonalne narzędzia lakiernicze marki Festool - do szlifowania zgrubnego, międzyoperacyjnego, wykończeniowego czy polerowania.