Norton to wiodąca marka na światowym rynku materiałów ściernych. W ofercie znajduje się pełny asortyment produktów wysokiej jakości, zaprojektowanych w celu zastosowania we wszystkich możliwych operacjach wymagających użycia materiałów ściernych i we wszelkich gałęziach przemysłu.

Jako lider pod względem rozwiązań technologicznych, Norton znajduje się na czele producentów przemysłowych, oferujących najnowocześniejsze rozwiązania będące źródłem wartości dodanej. Każdego roku, Norton inwestuje w rozwój działu R&D w celu promowania innowacyjnych pomysłów zmierzających do zrewolucjonizowania rynku materiałów ściernych. To zamiłowanie do innowacji sprawia, iż firma zaskakuje rynek coraz nowszymi produktami, zapewniającymi klientom korzyści wynikające z faktu usprawnienia procesów produkcji.

Marka Norton to kombinacja dziesięcioleci doświadczenia i innowacyjnych technologii oferująca najbardziej odpowiednie rozwiązania dla najczęstszych aplikacji na wielu różnorodnych rynkach. Norton analizuje rynki i skupia się na na rynkach kluczowych aby zapewnić kontynuację rozwoju innowacyjnych rozwiązań, które poprawiają wyniki i wydajność.

Produkty Norton są projektowane i wytwarzane według najwyższych standardów jakościowych w celu zagwarantowania ich użytkownikom bezpieczeństwa i komfortu. Norton spełnia wszelkie światowe wymogi standardów jakościowych i bezpieczeństwa.

Sprawdź ofertę produktów Norton