Lakiery przemysłowe

Szeroki zakres specjalnych lakierów przemysłowych obejmuje m.in. lakiery do elementów z włókna węglowego, lakiery maskujące czy lakier z miką żelazową.

Poniżej wybrane produkty w tej kategorii. Pobierz katalog, żeby sprawdzić pełną ofertę.

GLASPRIMER - 1K PODKŁAD DO SZKŁA MIPA

Transparentny podkład przyczepnościowy Mipa 1K Glasprimer do lakierowania powierzchni szklanych, stosowany przed aplikacją lakierów Mipa 2K-PU. Gotowy do natrysku.

Mipa Soft touch effect

WPU 8300-05- soft touch effect

Wodorozcieńczalny, 2K- lakier poliuretanowy o delikatnej, miękkiej w dotyku specjalnej strukturze. Do zastosowania wewnątrz pojazdów, do przemysłowego lakierowania części i elementów z tworzyw sztucznych.

Mipa lakier z efektem młotkowym

Lakier z efektem młotkowym

Mipa lakier z efektem młotkowym to przemysłowy lakier na bazie żywicy alkidowej, kombinacji nitro, do zastosowania zewnętrznego i wewnętrznego. Równomierny efekt młotkowy, odporny na zarysowania i uderzenia, działanie olejów, tłuszczu i krótkotrwałe działanie benzyny.

Podkład MIPA WEP1000-20 do lakierowania styropianu

Podkład MIPA WEP1000-20 do lakierowania styropianu

Wodorozcieńczalny, pozbawiony chromianów 2K podkład na bazie żywic epoksydowych z zawartością fosfatu cynkowego do gruntowania żelaza, stali, cynku, aluminium i zazwyczaj stosowanych tworzyw sztucznych. Aplikacja pędzlem, wałkiem lub poprzez natrysk. Możliwość polakierowania wszystkimi lakierami wodnymi i rozpuszczalnikowymi 1K i 2K Mipa. Zastosowanie w izolacji podłoży termoplastycznych.

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Lak-specjalne-z-efektem-i-nawierzchniowe_katalog_001.pdf Pobierz plik

Wstecz - Lakiery specjalne