Szpachlówki

Mipa to druga firma w Europie pod względem wielkości produkcji szpachlówek, co świadczy o wysokiej jakości naszych produktów. Szeroka oferta obejmuje szpachlówki uniwersalne, lekkie, wykończeniowe, z włókien szklanych, do karbonu i specjalne.

Szpachlówki firmy Mipa można stosować także na pojazdy wielkogabarytowe. Są łatwe w szlifowaniu, nie odparzają się od powierzchni a dostępność różnych opakowań, także w kartuszu, zapewnia wiele możliwości zastosowań.

Oprócz szpachlówek poliestrowych Mipa oferuje także epoksydowe, które nadają się do przemysłu jachtowego i lakierni proszkowych.

Poniżej wybrane produkty w tej kategorii. Pobierz katalog, żeby sprawdzić pełną ofertę. 

MIPA P99

MIPA P99

Uniwersalna szpachlówka do podłoży o różnej przyczepności. Łączy właściwości wypełniające i wykończeniowe, jest łatwa do rozprowadzenia, także na dużych powierzchniach. Pozostawia mało dziurek, nie siada, pozwala na uzyskanie równomiernego przejścia pomiędzy powłoką naprawianą a starą.

MIPA P13

MIPA P13

Lekka szpachlówka poliestrowa o dużym wypełnieniu, wykazująca znakomitą przyczepność do blachy stalowej, TWS i drewna. Dodatkowym atutem jest łatwość szlifowania papierem o niskiej granulacji, po bardzo krótkim czasie schnięcia.

MIPA P50

MIPA P50

Szpachlówka poliestrowa z dodatkiem włókna szklanego. Produkt nadaje się do wypełniania rys, małych dziurek i ubytków spowodowanych działalnością korozji stali i żelaza, do naprawy samochodów osobowych, pojazdów, dla budowy maszyn i łodzi.

MIPA E90

MIPA E90

2K szpachlówka epoksydowa, bezrozpuszczalnikowa. Produktem Mipa E 90 można szpachlować powierzchnie ocynkowane, aluminiowe, podłoża mineralne i z tworzyw sztucznych. Szpachlówka E90 jest wodoodporna i wykazuje doskonałą przyczepność nawet do lekko wilgotnego podłoża. Po wyschnięciu szpachlówka daje się łatwo szlifować.

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Szpachlowki-katalog.pdf Pobierz plik

Wstecz - Lakiery samochodowe