Podkłady

Bogata oferta podkładów lakierniczych firmy MIPA pozwala na perfekcyjne przygotowanie powierzchni do lakierowania. Typowe stosunki mieszania 4:1 oraz szeroka gama kolorystyczna zapewniają łatwość użytkowania produktów.

W ofercie posiadamy zarówno podkłady przyczepnościowe, wypełniające (nawet do 300 µm), jak i reakcyjne. Wśród tych pierwszych znajdziecie Państwo szeroki wybór podkładów 1 i 2- komponentowych, wodorozcieńczalnych i konwencjonalnych a także z aktywną ochroną antykorozyjną. Dużym zainteresowaniem cieszy się także połączenie podkładu wypełniającego z właściwościami antykorozyjnymi (F54) oraz podkład, po którego naniesieniu możliwe jest spawanie elementów (Rapidprimer). Posiadamy również podkłady przystosowane do mieszania na mieszalnikach, do napraw ekspresowych a także pełną gamę utwardzaczy do podkładów regulujących ich czas schnięcia.

Poniżej wybrane produkty w tej kategorii. Pobierz katalog, żeby sprawdzić pełną ofertę.


 

Mipa Compact Filler 4:1

COMPACT-FILLER podkład wypełniający 4:1 MIPA

2K podkład wypełniający, szybki w szlifowaniu do zastosowania na zagruntowane elementy w lakiernictwie samochodowym. Nadaje się również do wypełniania niewielkich elementów (spot-repair), nie tworzy brzegów i nie siada. Odcień: jasno lub ciemnoszary.

4+1 podkład wypełniający HS MIPA

4+1 2K PODKŁAD WYPEŁNIAJĄCY HS MIPA

2K Podkład w jakości HS, szerokie spectrum możliwości - jako podkład wypełniający do szlifowania oraz mokry-na-mokry. Wysokie wypełnienie do 300 µm na sucho, wysoka rozlewność, nie siada, nie tworzy obrzeży, bardzo dobrze izoluje szpachlówkę.

F54 - 2K GRUNDFILLER HS MIPA

F54 - 2K GRUNDFILLER HS MIPA

2K podkład wypełniający w jakości HS, bardzo szybki i łatwy w szlifowaniu, o bardzo dobrej przyczepności i dobrej ochronie antykorozyjnej. Łatwa i bezproblemowa aplikacja. Odcień: jasnoszary.

EP Grundfiller MIPA

EP 2K GRUNDIERFILLER MIPA

Podkład epoksydowy bez chromianu na stal, aluminium, powierzchnie ocynkowane i pokryte farbami proszkowymi. Do zastosowania w miejscach wymagających szpachlowania. Zapewnia dobrą szczelność powłoki, duże wypełnienie i gwarantuje najwyższą ochronę antykorozyjną. Można też stosować mokro na mokro.

 

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Podklady-katalog.pdf Pobierz plik

Wstecz - Lakiery samochodowe