OC - lakiery akrylowe HS

Lakier samochodowy Mipa OC w jakości HS jest 2K akrylowym lakierem samochodowym, odpornym na zmienne warunki pogodowe i żółknięcie, przeznaczonym do częściowego i całkowitego lakierowania samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

Miksy te są nawet o 100% bardziej pigmentowane niż te w systemach tradycyjnych. Dzięki doskonałemu kryciu wystarczy (nawet przy trudnych odcieniach) 1 do 1,5 warstwy natrysku lakieru samochodowego Mipa. To pozwala na polakierowanie samochodu osobowego już od litra lakieru w mieszance standardowej 2:1 z utwardzaczami Mipa.

Sortowanie odcieni w systemie 2K akrylowych lakierów nawierzchniowych MIPA OC, polega na następującej systematyce:

Oznaczenie kolorów MIPA OC w Prowest

Lakiery samochodowe Mipa OC gwarantują uzyskanie gładkiej powierzchni z perfekcyjnym połyskiem. Już po 25 minutach suszenia w kabinie suszącej można uzyskać powierzchnię odporną na dotyk, co pozwala na skrócenie czasu pracy kabiny. Wszystkie pigmenty wyjściowe systemu Mipa OC są wolne od związków ołowiu i spełniają wymogi odnośnie zawartości LZO już od 1997 roku, czyli jeszcze przed wejściem w życie europejskich przepisów w zakresie emisji lotnych związków organicznych.

 


 

Lakiery Akrylowe MIPA 2K OC HS

System lakierniczy MIPA 2K akrylowy HS zawiera 21 miksów w opakowaniach 1 litrowych,
oraz 2 miksy w opakowaniach 3 litrowych.

mipa oc puszka

Pobierz katalog lub folder reklamowy i dowiedz się więcej!

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Mipa-oc-folder-2010-PL.pdf Pobierz plik
System-OC-_-katalog.pdf Pobierz plik

Wstecz - Lakiery samochodowe