Lakiery samochodowe

OC - lakiery akrylowe HS

OC - lakiery akrylowe HS

Lakier samochodowy Mipa OC w jakości HS jest 2K akrylowym lakierem samochodowym, odpornym na zmienne warunki pogodowe i żółknięcie, przeznaczonym do częściowego i całkowitego lakierowania samochodów osobowych i pojazdów użytkowych.

WBC - wodorozcieńczalne lakiery bazowe

WBC - wodorozcieńczalne lakiery bazowe

System mieszania wodorozcieńczalnych lakierów nawierzchniowych do całościowego i częściowego lakierowania samochodów osobowych, motocykli i pojazdów użytkowych, tworzy od czasu wprowadzenia wartości granicznych LZO w Europie i innych częściach świata standard w lakiernictwie samochodowym.

PUR HS - poliuretanowe HS

PUR HS - poliuretanowe HS

System lakierów Mipa PUR HS jest odpowiedzią na pytanie odnośnie optymalnego lakierowania dużych pojazdów. Duży wybór utwardzaczy oraz dodatków lakierniczych umożliwia znalezienie najlepszego rozwiązania w lakierowaniu dużych pojazdów.

Podkłady

Podkłady

Bogata oferta podkładów lakierniczych firmy MIPA pozwala na perfekcyjne przygotowanie powierzchni do lakierowania. Typowe stosunki mieszania 4:1 oraz szeroka gama kolorystyczna zapewniają łatwość użytkowania produktów.

Lakiery bezbarwne

Lakiery bezbarwne

Lakiery bezbarwne firmy MIPA w jakości MS i HS, gwarantują zabezpieczenie lakieru bazowego i chronią go przed wpływem zmiennych warunków pogodowych oraz działaniem czynników chemicznych.

Szpachlówki

Szpachlówki

Mipa to druga firma w Europie pod względem wielkości produkcji szpachlówek, co świadczy o wysokiej jakości naszych produktów. Szeroka oferta obejmuje szpachlówki uniwersalne, lekkie, wykończeniowe, z włókien szklanych, do karbonu i specjalne.

Dodatki lakiernicze

Dodatki lakiernicze

Firma Pro-West oferuje pełen zakres asortymentu wymaganego w branży lakierniczej.