BC - konwencjonalne bazowe

Bogata baza kolorystyczna w systemie lakierów bazowych Mipa BC, uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych pigmentów w lakierach metalicznych, perłowych, z efektem lub uniwersalnych, w lakierowaniu 1- lub 2-warstwowym.

Wysoka jakość, dokładność w dopasowaniu i łatwość wyszukiwania odcieni w Mipa Color System, nowoczesność oraz komfort użytkowania, szczególnie w lakierowaniu lakierami bezbarwnymi 2-komponentowymi w jakości MS i HS, tworzą system lakierniczy najwyższej klasy. Lakiery bazowe Mipa BC są suche już po kilku minutach po użyciu i gotowe do lakierowania lakierami bezbarwnymi.

W stosunku do innych systemów lakierów dwuwarstwowych, Mipa BC charakteryzuje się znacznie wyższym stopniem pigmentacji. Zwłaszcza w odcieniach perłowych, ale także w innych, które mogą stwarzać problemy.

Sortowanie odcieni w systemie dwuwarstwowych lakierów bazowych  MIPA BC, polega na następującej systematyce:

Kod kolorów lakierów MIPA BC w Prowest

W systemie Mipa BC znacznie szybciej uzyska się odpowiednie krycie. Ostateczny wygląd i długotrwałą ochronę lakierów bazowych BC zapewnia polakierowanie lakierami bezbarwnymi Mipa 2K zaś bardzo skuteczne filtry UV odpowiadają za wysoko ocenianą w testach porównawczych ochronę lakierów bazowych i bezbarwnych.

 


 

Lakiery samochodowe bazowe MIPA BC

Lakierowanie lakierami BC jest nieskomplikowane i nie wymaga użycia żadnej specjalnej techniki. Cząsteczki aluminium i perłowe pigmenty ustawiają się w sposób dzięki któremu uzyskuje się bardzo gładkie powierzchnie, jednocześnie nie odznaczają się później na lakierze bezbarwnym. Cienie lub chmurki należą do przeszłości.

Mipa BC

Pobierz katalog produktów MIPA BC lub folder reklamowy i dowiedz się więcej !

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Folder-Mipa-system-bazowy-BC.pdf Pobierz plik
System-BC-katalog.pdf Pobierz plik

Wstecz - Lakiery przemysłowe