Lakiery przemysłowe

BC - konwencjonalne bazowe

BC - konwencjonalne bazowe

Bogata baza kolorystyczna w systemie lakierów bazowych Mipa BC, uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu nowoczesnych pigmentów w lakierach metalicznych, perłowych, z efektem lub uniwersalnych, w lakierowaniu 1- lub 2-warstwowym.

Pro Mix® Industry

Pro Mix® Industry

Asortyment Pro Mix Industry przeznaczony jest dla szerokiego kręgu odbiorców. Odpowiednie produkty znajdą w ofercie firmy lakierujące maszyny budowlane, pojazdy użytkowe, konstrukcje stalowe, szeroko rozumiany przemysł jak również malarze i lakiernicy wykonujący usługi polegające na odnawianiu fasad czy lakierowaniu okien z tworzyw sztucznych.

Pro Mix® Aqua

Pro Mix® Aqua

Obostrzenia prawne, troska o środowisko czy konkretne zapotrzebowania klientów sprawiają, że używanie systemów wodnych w lakiernictwie przemysłowym, staje się coraz bardziej istotne.

PUR MS

PUR MS

System lakierów MIPA PUR MS jest odpowiedzią na zagadnienie optymalnego doboru lakierów do dużych powierzchni.

FEYCOLOR

FEYCOLOR

Feycolor oferuje kompleksową ofertę lakierów przemysłowych: o niskiej zawartości rozpuszczalników, wodorozcieńczalnych oraz na bazie rozpuszczalników. Innowacyjne powłoki dostępne w szerokiej kolorystyce zapewniają klientom niepowtarzalną możliwość identyfikacji.