Urządzenia i aplikacja

Oferujemy m.in. najwyższej jakości ciśnieniowe oraz próżniowe urządzenia do natrysku powłok ochronnych i antykorozyjnych.

Sika® SCP Gun

Sika® SCP Gun

Najwyższej jakości ciśnieniowe urządzenie SikaGard ® do natrysku powłok ochronnych i antykorozyjnych, zabezpieczających podwozie przed uderzeniami kamieni. Regulacja mocy natrysku, a tym samym przepływu materiałów umożliwia dokładne dopasowanie oraz idealne odtworzenie fabrycznej struktury powłoki OEM. Unikalny zawór kontroli ciśnienia zapewnia jego stały poziom w zbiorniku, co w rezultacie umożliwia otrzymanie równego i gładkiego wykończenia, a powierzchnia jest właściwie przygotowana do aplikacji lakieru nawierzchniowego.

Sika® CW Gun

Sika® CW Gun

Najwyższej jakości ciśnieniowe urządzenie do natrysku wosku do profili zamkniętych. Wosk wlewa się bezpośrednio do zbiornika ciśnieniowego. Regulacja mocy natrysku pozwala na niezwykle precyzyjne dozowanie ilości materiału. Ustawienia urządzenia zapewniają uzyskanie idealnie jednolitej, ciągłej warstwy natrysku. Ponadto, Pistolet Sika® CW Gun został dodatkowo wyposażony w wężyk o długości 1200 mm, służący do aplikacji materiału w miejscach trudno dostępnych oraz w dyszę do natrysku powierzchniowego.


MP Spray Gun UBS/HV

MP Spray Gun UBS/HV

Pistolet pneumatyczny do powłok zabezpieczających podwozie przed uderzeniami kamieni. Najwyższej jakości, profesjonalny, pneumatyczny pistolet do powłok zabezpieczających podwozie. Zastosowana w pistolecie dysza obniża tworzenie się mgiełki lakierniczej. Dzięki dostosowaniu dodatkowej dyszy i 60 cm sondzie może być stosowany z wszelkimi materiałami do zabezpieczeń i uszczelnień.

Sika® Spray-Gun

Sika® Spray-Gun

Specjalnie zaprojektowany do pracy z materiałem Sikaflex-529 AT. Pistolet podłącza się do urządzeń podających sprężone powietrze do max 8 barów. Powierzchnia natrysku przy zastosowaniu pistoletu oraz hybrydowego uszczelniacza uzyskuje elastyczny wygląd oraz gładką strukturę gotową do polakierowania.

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Sika-katalog_003.pdf Pobierz plik