Klejenie i uszczelnianie

Oferujemy profesjonalne produkty marki SIKA do klejenia spojlerów, emblematów, listew i innych elementów ozdobnych oraz uszczelniania połączeń zakładkowych i spawowych w wewnętrznych i zewnętrznych elementach karoserii, zapewniające także tłumienie wibracji.

Produkty o zaawansowanej technologii „AT” produkowane są na bazie nowego typu polimeru hybrydowego opracowanego przez Dział Badań i Rozwoju firmy Sika. Technologia „AT” jest doskonałym połączeniem najlepszych właściwości Technologii PU (poliuretany) i Technologii Zmodyfikowanych Silikonów MS.


Sikaflex®-552 AT

Sikaflex®-552 AT - klej konstrukcyjny

Hybrydowy klej konstrukcyjny o znakomitych parametrach wytrzymałościowych, przeznaczony do połączeń konstrukcyjnych oraz wypełniania szczelin. Zastosowanie: klejenie akcesoriów (spojlery, znaki, symbole), elementów wewnętrznych (listwy, panele) oraz zewnętrznych (listwy boczne i górne).

Sikaflex®-527 AT

Sikaflex®-527 AT - uszczelniacz hybrydowy

Uniwersalny uszczelniacz hybrydowy przeznaczony do elastycznego łączenia wewnętrznych i zewnętrznych elementów karoserii. Stosowany przy naprawach powypadkowych w celu osiągnięcia różnego typu uszczelnień, które zabezpieczają przed korozją, eliminują drgania i odwzorowują oryginalne wykończenie OEM - jak z fabryki. Zastosowanie: uniwersalne elastyczne uszczelnianie wewnątrz i na zewnątrz pojazdu (np. kołnierze drzwi, połączenia spawów, złącza zakładowe).


Sikaflex®-529 AT

Sikaflex®-529 AT - natryskowa hybrydowa masa uszczelniająca.

Hybrydowa masa uszczelniająca, spełniająca wiele funkcji w naprawach powypadkowych. Poprawia odporność na uderzenia kamieni i żwiru, posiada właściwości antykorozyjne i wygłuszające. Zastosowanie: szeroki zakres zastosowań w uszczelnianiu (szwy, spawy, złącza zakładowe, wewnętrzne i zewnętrzne elementy pojazdu - np. kielichy amortyzatorów, nadkola).

 

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
KATALOG-SIKA-AUTOMOTIVE-2013.pdf Pobierz plik
Sika-katalog.pdf Pobierz plik
Klejenie-i-uszczelnianie-MP.pdf Pobierz plik