Kleje do montażu szyb

Bezpodkładowe kleje do montażu szyb przednich, bocznych i tylnych w samochodach nowych i używanych to uniwersalne i efektywne rozwiązanie dla wszystkich modeli karoserii - także aluminiowych. Szybki czas odjazdu oraz niezależne testy ADAC potwierdzają ich najwyższą jakość.

SikaTack® - Drive New Formulation

SikaTack® - Drive New Formulation

Elastyczny, bezprajmerowy klej do szyb samochodowych. Wykazuje wysoką wstępną wytrzymałość. Spełnia wymagania producentów samochodów osobowych (OEM) oraz rynku naprawczego. Aplikacja na zimno. SikaTack® - Drive jest właściwym klejem do szyb stosowanym na rynku wtórnym-naprawczym. Doskonale nadaje się do wyjazdowych montaży.

Sika® Aktivator

Sika® Aktivator

Środek czyszcząco - aktywujący oraz zwiększający adhezję do powierzchni szyb samochodowych z ceramiczną czarną powłoką. Do czyszczenia powierzchni szyb bez ceramicznej powłoki i innych powierzchni szklanych przeznaczonych do dalszego gruntowania Sika® Primer - 206 G+P. Do czyszczenia i uaktywnienia "starej" spoiny Sikaflexu powstałej po wycięciu wymienianego elementu bądź szyby samochodowej.


Sikaflex®-256

Sikaflex®-256

Elastyczny klej konstrukcyjny do wklejania szyb, wyprodukowany na bazie jednoskładnikowego poliuretanu. Sikaflex-256 jest prosty i wygodny do nakładania, gwarantuje bezpieczną i profesjonalną naprawę wszystkich typów samochodów osobowych, zarówno tych wyposażonych w poduszki powietrzne jak i tych, które ich nie posiadają.

Sika® Primer-206 G+P

Sika® Primer-206 G+P

Czarna substancja, wiążąca pod wpływem wilgoci, służąca szczególnie do wstępnego przygotowania powierzchni, przed wklejaniem szyb, wytypowanym produktami typu Sikaflex®. Sika® Primer-206 G+P jest podkładem, poprawiającym przyczepność do szkła oraz szyb z obwódką ceramiczną. Przed zastosowaniem klejów Sikaflex Sika® Primer-206 G+P może być również stosowany jako podkład pod inne powierzchnie, takie jak tworzywa i różne metale.

Do pobrania

Nazwa pliku Pobierz
Sika-katalog_002.pdf Pobierz plik